Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A barátom le akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom le akar velem feküdni pedig csak 2 hete járunk?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 08:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
omg
2016. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Feküdj le vele
2016. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott. Ha ennyi idő után le akar feküdni veled, akkor csak arra kellesz neki.
2016. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Beszéld meg vele vagy hagyd ott
2016. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Na a barátod sem szerelmes beléd csak szexre kellesz neki. Te döntésed, hogy mit teszel

1. lefekszel vele, majd pár nappal később rájössz, hogy már csak ex barát, mert dobott valami ürüggyel

2. közlöd vele, hogy ez neked túl gyors, nem fekszel le vele, és ezért fog dobni pár nappal később.

2016. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Csak 2 hét. Hát nem tudom de én nem szoktam eddig várni.
2016. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

"Nem fekszek le veled 2 hét járás után."

Ezt kell neki mondani.

Most komolyan, gondolkozz már egy kicsit! Nem rí le róla, hogy csak a lyukadra pályázik?

2016. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Felém is közeledett úgy, bár mi már másfél hónapja vagyunk együtt. Nekem ez is túl gyors, és szépen megmondtam neki hogy ma még itt nem lesz semmilyen vetkőztetés se sex... megértette, azóta is ugyanolyan jó a kapcsolatunk:) nem biztos hogy dobni fog azért mert még nem akarsz vele lefeküdni
2016. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pasiból van természetes hogy le akar veled feküdni. Mondd meg neki hogy ez neked még korai. Ha emiatt nagyon problémázik és nem érti meg akkor lehet nem jó ötlet vele maradni. Ha elfogadja akkor minden rendben lesz :)
2016. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem akar mást, csak jól megdöngölni. Jobban jársz ha otthagyod.
2016. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!