Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogos a viselkedés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a viselkedésem? Légyszi olvasd végig!

Figyelt kérdés

Van egy srác akit 2hónapja ismerek, de nagyon jól alakult a kapcsolatunk, szerelmesek vagyunk ami lehet kicsit korai, de egyikőnk sem kételkedik az érzésben.Sajnos még nem tudom miért lett vége az előző barátnőjével, csak annyit tudok hogy magyon megviselte, ezért nem is tudok még sokat a lányról mert még nem tudott úgy beszélni róla hogy ne jöjjenek vissza régi emlékek.Na most, mivel megviselte a szakítás, nem beszéltek a volt barátnőjével, hanem békében elváltak(legalábbis ezt mondta).Az egyik nap pedig beszélgettünk a facebookon és küldött egy screen shot-ot(képernyőfelvételt) amin észrevettem hogy még mindig beszélnek, nem szóltam érte, pedig kicsit fura volt, de még nem éreztem jogosnak hogy szóljak.Nemrég pedig szerelmet vallott, és valahogy felhozódott az exe én pedig elmondtam hogy tudom hogy még mindig beszél vele, erre ő azt mondta hogy ő lett az egyik legjobb barátja, és nagyon jóban vannak, de semmi okom aggodalomra. Viszont nekem nagyon is rosszul esik.

Fiúk, ti mit tennétek hogyha a barátnőtök lenne ilyen helyzetben?

Lányok, szerintetek van okom hogy aggódjak?

előre köszi a válaszokat :)



2016. júl. 29. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak barátok, akkor szerintem nincs ok aggodalomra. Ne kövesd el azt a hibát, hogy "nem leszek veled amíg beszélsz az exeddel", ne akard, h közted és a barátja között kelljen választania, mert az szemétség.

Viszont az könnyen meglehet, hogy vagy a srác, vagy az exe még érez valamit, még nem teljesen lépett túl a korábbi kapcsolaton, és esetleg örülne, ha újrakezdhetnék. Ez esetben lehetséges, h az exe még így van vele, és ezért tartja a kapcsolatot, persze az is lehet, h azelőtt jó barátok voltak, és az után is azok maradtak.

Az mondjuk furcsa, hogy azt állította, az óta nem beszélt vele, és mégis...

Szerintem ülj le és beszéld meg vele, hogy ez merült fel benned, és kicsit zavar, szeretnéd, ha tisztáznátok, meg mikor lett vége a korábbi kapcsolatának, biztos túljutott e rajta, nem akarsz "búfelejtő" lenni, stb.

2016. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy szeret, és azt is mondta, hogy csak barátok. Próbálj meg jobban bízni benne.
2016. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem kell agódnod, bízz benne. Persze érthető ha aggódsz. Beszéld meg vele! Mond el neki, hog neked ez rosszul esik. Persze úgyis azt mondja majd, hogy csak barátok, de valószínűleg így is van. De nem hiszem, hogy bárki is szerelmet vallana valakinek, ha közben más tetszik neki. Írtad, hogy hamarabb tudtad meg, hogy beszélnek, mindhogy kitálalta volna neked az érzéseit, szóval biztos vagyok benne, hogy csak téged szeret!:)


Remélem segíthettem!

2016. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindannyian sokat segítettetek, nagyon hálás vagyok!
2016. júl. 29. 14:54
 5/9 likebike ***** válasza:

Nem a rabszolgád,azzal beszél,akivel akar.Nem akarlak leszólni,ne értsd félre,hogy ezt így kimondtam,de sokan azt hiszik,hogyha összejöttek a párjukkal,akkor az nem beszélhet mással/nem nézhet másra.Ez nagyon nem így van.

Gondolj bele:még csak nem is jártok,miért kéne aggódnod,hogy elveszítheted,hiszen nem is jártok:).Majd ha jártok és észreveszed,hogy egy másik lánnyal kavar,akkor van gond.De addig nem kell ezen agyalni,attól még,hogy szakítottak,lehetnek barátok.Nem minden elválás botrányos,lehet nem illettek össze,nem értették meg egymást egy párként,de barátokként tökéletes a kapcsolatuk.

2016. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak nem akarok vakon megbízni senkiben, hogy aztán arcra essek, nem egyszer történt már velem és ezért szeretnék elővigyázatosabb lenni.Nem is akarom, hogy a rabszolgám legyen, nem is úgy tekintek rá, nem az az ember vagyok aki pakolgatja a rongyot.Ha érted mire gondolok ;)

Szimplán csak nem számítottam az "egyik legjobb barátom lett" részre és ezért estem kétségbe.De köszönöm😉

2016. júl. 29. 15:09
 7/9 likebike ***** válasza:
Ne siettesd a dolgokat,utána kialakul minden.
2016. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy lesz :)
2016. júl. 29. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Grand Spin válasza:


Ha fiú szemszögből nézem nem is tudom...


Ennyi.

2016. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!