Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt tenyleg csak akkor olvasd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt tenyleg csak akkor olvasd el ha van idod es ha tenyleg tudsz segiteni es a helyesirasba nem szolsz bele. Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Nos..van egy fiu akivel egyutt voltam majdnem 1even keresztul de kislany voltam 15 eves..masik suliba mentem,az otthonomtol kb 300km-re es ezert arra dontottem hogy nem szeretnek parkapcsolatot raadasul meg mivel nem volt semmi komolyabb igy nem is lesz annyira szornyu. Hat ugye nyaron betoltottem a 16ot es masik suliba mentem ahol tok jol elvoltam,itthon jartam bulizni es megismertem egy fiut akivel csak kavargattam de tok jol elvoltunk.A regi fiu megakarta verni es nagyon feltekeny volt ra...nemtudom milyen megondolasbol de visszementem a regi baratomhoz es csunyan megbantottam a masik sracot...

Most pedig szornyen erzem magam es kb 1hobapig nem is beszeltem a fiuval majd ramirt es beszeltunk..elmondta hogy most lett baratnoje es hogy milyen aranyos meg 2 hete jarnak,feltekenyen lettem...

Mi lehet velem? Hiszen en a regi baratomat kene hogy szeressem..


2016. jún. 24. 01:52
 1/3 October15 ***** válasza:
100%

Hmm egy éves távlatból közölni, hogy kislány voltál mikor ekkora szrt sikerült keverned... azért érzed legalább egy picit, hogy minimum necces kijelentés?:)


Mit tudnál tenni?

Először is tisztázod magadban, hogy mit érzel, ezt mi nyilvánvaló okokból nem tudjuk megmondani neked..


Amíg ez nincs meg addig hagyd békén a dolgot. Egyrészt fölösleges bizonytalan indokok miatt feltépni más vagy éppen a saját sebeid vagy éppen belerondítani más kapcsolatába másrészt amíg 5 soronként változik az amit gondolsz addig hiába is próbálkozol nem fogsz tudni kitalálni semmi épkézláb megoldást úgyhogy mint mondottam előbb tisztázd, hogy ki iránt és mit érzel valamint, hogy végeredménybe mégis hol hibáztál.


Pár kérdés amire pl nem árt választ találni:


-Miért is hagytad ott először a fiúd, tényleg azért mert, hogy távolság?

-Mi okból kavartál a másikkal?

-Miért is mentél vissza az elsőhöz?

-Mi okból vagy féltékeny?

-Mit akarnál az egyiktől és mit a másiktól?

-Egyáltalán ők mit akarnak tőled jelen állás szerint?

-Az-e a célod, hogy saját magadon segíts vagy, hogy azt a halom szrt takarítsd fel amit az ő ajtajuk előtt sikerült lepakolni?


Jelen állás szerint egyedül annyi biztos, hogy fogalmad sincs arról, hogy mit és miért csinálsz / csináltál.


Vagy van egy gyors, gondolkodás nélkül végrehajtható megoldás: A továbbiakban mindkettőjüket megkíméled magadtól.


Ha ez nem tetszik akkor bizony kénytelen leszel a kész válasz várása helyett időt fektetni abba, hogy összehozz egy saját választ, ami amúgy yep nem lesz éppen fájdalommentes.


PS: Ha egy mód van rá nekik majd ne írásban számolj be.. egyrészt mert azt nem tudsz komolyan vehető színvonalon másrészt mert ezt illik személyesen.


24F

2016. jún. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jövő ribizlije.
2016. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rosszul írtad. Hejesirázs a jó.
2016. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!