Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki esetleg tud segíteni? V

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg tud segíteni? V

Figyelt kérdés
Múlt héten egy utolsó osztálytalit szerveztünk a barátnőimmel, és az egész osztály eljött. Felelsz-vagy mersz után (nagyon jól éreztük magunkat) a fiú legjobb barátom elkapott, és megkérdezte, hogy ő tetszik e nekem... Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, de mondtam neki h járni nem nagyon járnék vele, de azért helyes. Ez látszott rajta, hogy kicsit szíven ütötte. Gondoltam lehet hogy csak a FvM része.. Aztán vacsoránál mellém ült, és megkérdezte, hogy nem lennék e a barátnője... Hát én nem annak a híve vagyok, hogy 14 évesen (július elején leszek 15) barátom legyen.De megbántani sem akartam, szóval mondtam, hogy maradjunk ugyanúgy barátok....(Félreértés ne essék, ha valakit szeretnék igent mondanék, csak ő nem jön be) Szegényt nagyon megbánthattam, mert köszönés nélkül lelépett. De azóta is próbálkozik, az egészben az a gáz hogy egy utcában lakunk, reggelente eljön velem boltba, a témát nem hozza fel, de látszik hogy nagyon el akar érni valamit.Azóta egyszer adott nekem rózsát "csak úgy" meg minden... Mit csináljak? Az öccse is rámszállt hogy adjam már be a derekamat, ha másnem csak 1 hónapra... De én nem szeretném.. Szerintetek hülye vagyok, és kicsit adjak neki lehetőséget, vagy mit tegyek?

2016. jún. 23. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ő a hülye, mivel nem képes felmérni a helyzetét. Te tisztán megmondtad,hogy nem. Amennyiben nem sikerült értelmeznie,az sajnálatos. Ha a szép szóból nem ért ,akkor alkalmazz erőszakot :@ Na,jó.. Mondd meg neki tisztán ,amit gondolsz a nyomulás. Ha megsérted ,azt végül is magának érte el ,neked ne legyen lelkiismeret fordulásod ez végett! :D


Tetszik a gondolkodásmódod. ;)

2016. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyomulásáról *
2016. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, ennyi idősen csak azzal érdemes járni akibe szerelmes vagy, vagy legalább tetszik. Később ha már nagyon nem találsz párt lehet érdemes esélyt adni olyannak is aki elsőre nem jön be annyira, hátha beleszeretsz idővel, de ez tényleg csak akkor ha kétségbe van esve az ember hogy egész életében egyedül marad. Szóval 14 évesen szerintem jól döntöttél:) Egy idő után lehet feladja, vagy te is beleszeretsz. De az tényleg teljesen hülyeség hogy "legalább csak 1 hónapra" ...ez nem valami sport, amit kipróbálsz és ha nem tetszik akkor eldobod. Ha összejössz vele akkor még rosszabb lesz kidobni, meg vele lenni kötelezően úgy hogy te nem akarsz. Mondd el neki hogy sajnálod de nem vagy szerelmes és ne kényszerítsen bele egy kapcsolatba így. 19l
2016. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 October15 ***** válasza:
Azon túl, hogy a maradjunk barátok egy nagyon-nagyon szr szöveg nem csináltál semmi problémásat. Ha nem akarsz vele járni akkor ne járj vele semmi sem kötelez rá.
2016. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!