Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés
Most 14 éves vagyok, decemberben leszek 15, és van egy fiú, aki az oviban csoporttársam volt, vegyes csoportba jártunk, 3 évvel idősebb mint én. Nagyon jó barátok voltunk, azóta is összejár a 2 család. Oviban nagyon szerelmes voltam belé, ő is belém, hülye kis gyerek szerelem. Mostanában egyre gyakrabban járunk át egymáshoz, és bár nem merünk egymáshoz szólni meg az ilyenek, de szerelmes vagyok belé. Ha leülünk az asztalhoz mondjuk kajálni folyamatosan engem néz, ha odanézek elmosolyodik és elnéz másfelé, ha az anyukájával beszélek és mondjuk mögötte állok néha néha felpillant rám.Néha összemosolygunk, a húgomat szokta nagyon szeretgetni, közben néha rámnéz... Ezt nem beképzelem magamnak, ezt anyukám is megjegyezte. Nagyon normális fiú, egyáltalán nem olyan mint a mai bunkó hülyegyerekek, tök értelmes, kitűnő tanuló.Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ő is szerelmes belém?Vagy legalább tetszek neki? 3 év nagy korkülönbség? A nagynéném és a férje között 5 év korkülönbség van....

2016. júl. 21. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem azért egy kicsit érdekes, hogy "nem mertek" egymáshoz szólni? miért ?? :D

Valószínűleg egyébként így van, tetszel neki, a korkülönbség szerintem normális.


Aztán hogy a szüleitek mit szólnának hozzá, az már más kérdés..

2016. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én azért nem merek hozzászólni mert tudom hogy ahogy rám néz idiótaságokat fogok beszélni :D

Anyu csipázza, apu szintén... ^^ :)

2016. júl. 21. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mertek egymáshoz szólni? Hiszen már elég régóta ismeritek egymást.
2016. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom... Csak... Nemtudom. Huzzuk egymas agyat....
2016. júl. 23. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehelyett mással is tölthetnétek az időt együtt...... :)
2016. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!