Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak?! Ez szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?! Ez szerelem vagy csak egy kis fellángolás? (Lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon régota ismerem a fiút aki tetszik, mindig kedves és bókol nekem, de ugyanakkor mindig hülyéskedik velem meg piszkál és kötöszködik. Én kedvelem és szerintem ő is engem de nem tudom hogy ez szerelemnek-e lehet nevezni. Mivel még soha az életbe nem tetszet igazán senki és még szerelmes se voltam, de rá meg fojamatosan gondolok és alig várom néha hogy láthasam. De nem akarom elrontani a barátságunkat az én furcsa érzéseim miatt. Mit tegyek?

2016. máj. 6. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony szerelem (részedről). Különben ilyen helyesírással nem mertél volna ide írni.
2016. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni, illetve próbálj lassan olyan téren is közeledni hozzá, aztán látod, hogy reagál...
2016. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

most mit bunkóztok a helyesírása miatt? nem azért jött ide hogy oltogassátok, hanem mert tanácsot akart kérni..

kérdező, ha bókol neked és piszkál, akkor lehet hogy tetszel neki :D mióta érzed ezt? mert ha csak néhány hete, az bizony nem szerelem. szerintem várd meg, amíg ő kezdeményez, vagy próbálj meg enyhén célozni a dologra. hány évesek vagytok?

2016. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!