Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez szerelem, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez szerelem, vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismertem egy fiút. És elég fura dolgokat kezdtem el érezni. :'D mikor beszélgetünk gyomoridegem van és állandóan mosolygok.

Ha tudom hogy valami baja van nem alszok este és nappal is csak a megoldáson tudok agyalni, és mikor a szomorúságának csak kicsi jelét látom máris elkezd szorítani a mellkasom és jön hogy jól megölelgessem.

Ezenkívül imádom megnevettetni, nézni ahogy mosolyog...napokig tudnám bámulni xD

Mikor neten beszélünk, és tudom hogy tanulnia kell mindig elzavarom tanulni ami nagyon bosszant, de tudom hogy az ő érdeke... Azthiszem neki is több mint barátság, és mikor mondd valami aranyosat fülig vörösödök (idegesítő dolog)


Ebből ítélve szerintetek ez egy hamar elmúló fellángolás lesz, vagy tényleg szerelmes vagyok....(?)



2016. márc. 18. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Én talán enyhe szerelemnek mondanám.

Ha egy ideje ez van annak szerintem oka van... De ha Továbbra is ezt fogod érteni csak akkor mondhatod ki 90%-osan hogy szerelmes vagy.

2016. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
picit anyai ösztönöket látok ;) lehet hogy szerelmes vagy, ezt csakis te tudhatod
2016. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipikus szerelem. :D
2016. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!