Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most szerelem vagy fellángo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy fellángolás?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Táborban voltam és volt ott egy fiú, akit először nem is néztem meg, de aztán rengeteget beszélgettünk, mindig megnevetetett és azon vettem észre magam, hogyha nincs a közelben, végtelenül szomorú leszek, folyamatosan arra gondolok, hogy miért nem

vele vagyok és mellette KELL lennem, mert olyan szinten vonzódom hozzá, hogy liftezik a gyomrom és szinte remegek (jó ételemben!). Életemben először beleestem valakibe, azt hiszem.:)

Ha beszélgetek vele, végtelen boldogságot érzek, át tudnám az egész világot ölelni. De legfőképpen őt!!!

Minden este nézem a képét, és arra gondolok, mit csinálhat.

Azt hiszem, én is tetszem neki, mert kereste a társaságom, és amikor ránéztem, legtöbbször ő is engem nézett...


2015. júl. 20. 00:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az ömlengésemért, ez normális? :)
2015. júl. 20. 00:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már szerelem a billentyűzeted a sok irástól :D


Csak ha érted... :P

2015. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha-ha:)

De ezt most muszáj volt kiírnom magamból.

2015. júl. 20. 00:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem szerelem szerintem, csak fellángolás :D
2015. júl. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!