Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik velem? Szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Szerelem vagy fellángolás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik.. elballagott, viszont múltkor bent volt az iskolába. Az iskola legfelsőbb emeletén voltam mikor megláttam őt a földszinten.. Az a boldogság amit akkor éreztem kimondhatatlan..egyszerűen mindent szépnek láttam. A puszta látványa annyira boldoggá tett, ennyire talán még senkinek nem örültem. Ez most mi?

2015. jún. 2. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelem
2015. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerelem, ha fellángoltál volna nem hiszem hogy élnél :D
2015. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerelem.
2015. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hát lehetek valakibe szerelmes akit szinte nem is ismerek?
2015. jún. 2. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nemnagyon gondolnám ezt szerelemnek, valahogy sztem derítsd ki a nevét, és hívd el valahova, és akkor a vele kapcsolatos érzéseidre is fény derülhet
2015. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hirtelen fellángolás,a szerelemhez kell idő,megismeritek egymást nem szeretsz te senkit úgy hogy nem is ismered :)
2015. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!