Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthetett neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetett neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van egy társasága és nemrég bemutott nekik .volt ott egy srác aki meg tetszett (de nem első látásra) háromszor talákoztunk összesen és egyszer mellette aludtam ugy hogy ő átölelt és simogatta a kezem :-) aztán mikor legközelebb találkoztunk közömbösen viselkedett (titokban azt reméltem hogy négyszemközt beszélünk a dologrol persze csak egy együtt alvás volt az is max2 orás de akkor is.:/ tudni szerettem volna neki jelentett e barmit is bár szerintem neki ez semmi volt.) azután nem találkoztunk :// már kérdezzek rá vagy hagyjam ti mit gondoltok.?

2015. júl. 5. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdezz rá. Mi fiúk, ha valaki megölelünk és simogatjuk akkor valami van a háttérbe
2015. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 theazombiee ***** válasza:

Először is egy olyannal alszol, akit nem is ismersz igazán? Mi okból?

Nem lehet, hogy részeg volt a srác?

Hagyd! Majd ha akar valamit közeledni fog.

2015. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!