Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez csak fellángolá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak fellángolás, vagy szerelem? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Már 6 éve tetszik egy sorozat főszereplője az első perctől, ahogy megpillantottam. Az érdekes az, hogy csak a karaktert szeretem, az igazi színész iránt nem érzek semmit. Akiket eddig kérdeztem mind azt mondták, hogy ez csak fellángolás, és ha jön egy új sorozat egy új szereplővel, majd az dobogtatja meg a szívem. De nem így lett. Azóta számtalan sorozatot néztem, és még mindig őt szeretem. Ismerkedni sem tudok, mert mindenkiben őt keresem, őhozzá hasonlítom a fiúkat, mindenki iránt idegenséget érzek, ő az egyetlen akire gondolni tudok. Nincs nap, hogy ne jutna eszembe, és ez megy már 6 éve. Ti mit gondoltok erről? Attól tartok sosem lesz így barátom, mert évek óta az összes fiú idegen a számomra. Csak az tud picit tetszeni, aki valamiben hasonlít rá, de benne is csak a hiányosságokat látom, amiben különbözik a sorozatszereplőtől. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 27. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz olyan sorozatot vagy filmet, amiben ő van, csak másik, tőled távol álló szerepben. És aki meg próbálkozna és neked is szimpatikus lenne, akkor ne hajtsd el az elején egy szereplő miatt.
2016. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik az a sorozat és ki az a szereplő?:D
2016. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló: köszönöm a választ.

2. Ezt nem mondtam még el senkinek, és picit szégyellem bevallani:D

2016. febr. 29. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!