Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan van, hogy 14 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van, hogy 14 évesen szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Már másfél éve egy lányba. Közben próbáltam elfelejteni meg minden, de nem megy. Ha látom csak jobban elkap egy nagyon jó érzés. (Amúgy elutasított)

Na, de ez baj? Lehet szerelmes ennyi idősen?


2016. márc. 18. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség!
2016. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Még ennél fiatalabban is lehetsz az. :)
2016. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia :) en 11evesen szerettem bele egy fiuba es harom evig tartott..aztan sajnos messzire mentem suliba, de meg mindig joban vagyunk baratilag.
2016. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, 14 évesen én is nagyon szerelmes voltam. Ha az nem szerelem, akkor nem tudom mi az:D Másfél év után már nem fellángolásról beszélünk:)
2016. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De és elérhetném valahogy nála, hogy beszéljük meg a dolgokat, mert nem értem ha lát, miért nem akar rám nézni, meg ilyenek.?

2016. márc. 19. 08:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok es ugyan ugy szerelmes vagyok tehat szerintem igen! 13/f (ezt mindig a végére irom ha a szövegben mar szerepel akkor is) az ekezet luxus bocs!
2016. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!