Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes akarok lenni!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes akarok lenni!?

Figyelt kérdés
Mar nagyon vágyom a szerelemre, hogy legyen végre egy normális fiú aki szeret, akihez odabújhatok mindig mellettem áll, megvéd és SZERET 13/l nem kérem az olyan válaszokat hogy fiatal vagy stb...
2016. márc. 15. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Fiatal vagy stb.
2016. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyugalom, én hiszek benne, hogy egyszer mindenkit megtalál a szerelem. Én is szerettem volna már 12 évesen szerelmes lenni, de az nem olyan egyszerű, mert ahhoz tényleg az kell, hogy valami nagyon megfogjon a másik emberben. Ha szeretnéd először csak próbálj meg fiúkkal barátkozni, aztán hátha kialakul majd valakivel egy mélyebb érzelmi kötődés. :)
2016. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
csak ne 13 éves lennél :(
2016. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm
2016. márc. 15. 19:36
 5/17 anonim ***** válasza:
kezdj leszokni a disney filmekről és fordulj vmi valóságosabb felé.
2016. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Nem bántásból, de tényleg nem abban a korban vagy, hogy úgy igazán meg tudd élni azt a féle szerelmet, amiről kb írsz, de lehet közben nem is sejtesz! Ilyen idősen még sem benned, sem a fiúkban nincs még egy fele annyira se kész személyiség, csúnyán mondva gyerekek vagytok még. Várj egy kicsit türelemmel, ha addigra jobban kialakul ez a vágy, és egy szenvedélyes, imádni való lány leszel, azzal pedig semmi baj sem lesz, sőt!
2016. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hidd el én is nagyon szeretnék újra barátnőt de majd lesz 16/F
2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatalon is lehet szerelmes az ember és teljesen normális hogy arra vágysz szeressen valaki :)

(amúgy hány privit kaptál eddig? xd)

2016. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kitől kéne megvédenie 13 évesen? (Meg amúgyis)
2016. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9 A hozzám hasonló pedofil állatoktól :3 20/F

Kérdező megkínálhatlak egy nyalókával? :3 Hmm? :3

2016. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!