Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes akarok lenni!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes akarok lenni!?

Figyelt kérdés
Mar nagyon vágyom a szerelemre, hogy legyen végre egy normális fiú aki szeret, akihez odabújhatok mindig mellettem áll, megvéd és SZERET 13/l nem kérem az olyan válaszokat hogy fiatal vagy stb...
2016. márc. 15. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10es xD de a pedofilokat nem érdeklik a 13 évesek :D
2016. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolso, miert ne vedhetne meg valaki 13 évesen egy masik embert?


Kérdező:

Szerintem a válaszolok kozul vannak, akik elfelejtik, hogy ennyi idősen ok is ilyenek voltak ( nyilván nem mindenki, ebbe ne kossetek bele, köszi).

Amikor en is 12-13 éves voltam, akkor azt hittem, hogy tetszem egy fiúnak, amit valoszinuleg csak tulgondoltam, de most nem ez a lenyeg.

Hanem az, hogy akkor en is teljesen beleeltem magam, hogy milyen jo lesz, lesz egy barátom es nem, nem azert akartam, mert az milyen rohadt meno, nálunk amugy sem volt az divat, hogy cikizzuk a másikat, ha nincs barátja/barátnője.

Szóval akkor teljesen el tudtam volna kepzelni vele a dolgokat.

2 évre ra írtam egy levelet, amiben leírtam, hogy en hogy lattam a dolgokat, mi az, amit valoszinuleg félreértettem. A fiu ezt a levelet soha nem látta, meg mindig az iroasztalomon van :')

Es igy, 4 év távlatából rajottem, hogy akkor nem nagyon lett volna ertelme az egésznek, meg akkor sem, ha tevyleg tetszem neki.

Sőt, 14 évesen sincs tul sok ertelme, bar akkor mar el lehet kezdeni ismerkedni a másikkal, nem csak mint barátok


Bocsi, hogy ilyen hosszu lett de a lenyeg az, hogy meg fiatal vagy es erre pár év múlva rájössz ;)

De teljesen Atérzem a helyzetedet :)

Eloszor mindenképp barátkozzon a fiúkkal, igy később valoszinuleg könnyebb lesz beszélgetned A fiuval, aki tetszeni fog :)

Es kitartás ;)


Ha szeretnel beszélgetni, nyugodtan irj :)


16/L

2016. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Utolso, miert ne vedhetne meg valaki 13 évesen egy masik embert? "

Ez a 9. Válaszolónak szólt


9. "( meg amugyis)" -> ezt hogy értetted?

2016. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez az érzés, hidd el jön a középsuli találni fogsz valakit, nagy eséllyel. :)
2016. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már gimis vagyok, tetszik is valaki csak nem tudom(k) hogy kezdeményezzek(kezdeményezni)
2016. márc. 15. 22:20
 16/17 anonim ***** válasza:
13 évesen azt hogy hoztad össze? O.o (a gimit)
2016. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
6 osztályos :)
2016. márc. 16. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!