Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj ha 13 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha 13 évesen szerelmes lettem egy lányba?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 15:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi és nemakartam "rámászni".
2016. márc. 20. 14:33
 12/15 A kérdező kommentje:
1# és 6#-os de igen Vas megyében.
2016. márc. 20. 18:40
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem baj
2016. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én eggyütt vagyok a lánnyal akibe szerelmes vagyok es egyaltalan nem gondolom korainak (osztálytásam) tehat ha bármi kérdésed van bátran irj privátban! Ekezet luxus bocs😂!
2016. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Figyelj, én 12 éves vagyok és már tavaly óta bele vagyok esve egy osztálytársamba aki egyáltalán nem érdeklődik irántam viszont az egyik barátommal jár (12 évesen!!!!) és nagyon béna érzés miközben a legjobbfej lány akit valaha ismerek el sem tudpm képzelni hogy hogy tudott ilyen bunkó lenni. Jó mondjuk én elég intenzívwn ostromoltam de akkor is a harmadik fiujával jár (Még mindig 12 éves!!!!) és még néptáncon is a párja vagyok és mindig vagy én nézem őt vagx ő engem de sosem egyszerre... és még van más is rajta kívül aki esélyes.... ehhez képest te neked sokkal jobb helyzeted van.


Akkor énis kérdezek: mit csináljak még hogy Eszrevegye, mennyire odavagyok érte?

2016. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!