Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányokez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokez mit jelent?

Figyelt kérdés

Röviden: múltkor levélben valltam szerelmet, nem írom le(a levelet) és ezt kaptam válasznak a lanytol: tudom. Ez mi?

És az mit jelent ha sok ember közvetítésének köszönhetően úgy volt hogy a kori pályán mondom el neki hogy szerelmes vagyok belé, ő oda is ment a megbeszélt helyre. Csakén egy ball@sz szar voltam aki nem mentemoda mert ott voltak a baratnoi. Ugye hogy nem erdemlek meg egyetlen 1 lánytsem :'-(? És mit jelent a tudom válasz

13/f


2016. márc. 12. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs a béna irasert, de utazás közben írók telorol
2016. márc. 12. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:
A tudom valszeg annyit jelent h valamilyen platyka terjedt es o mar tudta h neked bejon...a masik meg erdemelsz meg masik lanyt:)) a fiuk nagyon felosek es ez nagyon idegesito:/ sztem annyin valtoztass h kicsit kevesbe felsz odamenni hozza ha ott van vki mas is:)
2016. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányok megérzik ha valakinek tetszenek, ha nem pletykák által tudják meg is. Ne aggódj hogy nem érdemelsz meg senkit sem, még csak 13 vagy, előtted az élet, gondolj arra hogy ők nem érdemelnek meg téged!
2016. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!