Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha egy lány kezdeményez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lány kezdeményez? A fiúk hogyan reagálnak erre?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, és szemezünk, nekem legalábbis teljesen úgy tűnik, mintha én is érdekelném őt. Mégis, megérné? Semmit nem veszíthetek, nem igaz?

2016. febr. 23. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az! Én fiú vagyok és el nem tudom mondani mennyire örülnék ha kezdeményezne valaki nálam!
2016. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én igy jottem össze a barátnömmel :D nem azert nem menetm oda hozza mert nem mertem, hanem mert nem vettem észre, utána elkezdtünk dumálni és meghivtam pár italra. 1 het utan mar jartunk. Hajrá :)
2016. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En orulnek neki
2016. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben nem az hajrá a!:);)

Csak az a gond hogy manapság ritka az olyan fiu aki kezdeményez:(

2016. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Manapság a Fiúk félénkebbek de én is ugyan úgy kezdeményeztem a mostani barátomnál és mint Kiderült összejöttünk (11 hónapja vagyunk együtt) szóval rosszúl nem sülhet el
2016. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem mindenképpen tetszene, de külső szemlélőként fura, mert nekem nem szimpatikusak a kapcsolathajhászó lányok.
2016. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én lány vagyok a barátommal mindig én kezdeményeztem eddig
2016. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!