Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz, ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Főleg tizenéves fiúk válaszát várom.Szerelmes vagyok egy osztálytársamba és úgy érzem én is tetszem neki,de már fogalmam sincs,lehetetlen kiismerni.Folyton figyeli amerre megyek,mindig hátrafordul rám és nézi,amit csinálok,egyszóval figyeli minden léptemet,mosolyog a szeme mikor beszélünk és nagyon segítőkész,udvarias velem.Viszont egyszerűen egy beszari gyerek,aki semmit nem mer lépni...múltkor ráírtam és elbeszélgettünk kicsit,érdeklődését mutatta felém,de igazából semmi extra nem volt a beszélgetésben,csak olyan volt,mint mikor 2 osztálytárs beszélget.Élőben sem mer lépni semmit,én meg már ott vagyok,hogy eskü odamegyek és leülök vele beszélgetni,mert már nem bírom,hogy ilyen félős.Pedig alapjáraton nem egy csendes fiú...nem a legnagyobb szájú,de azért benne van az osztálymagban és elég vicces fiú is,nagyon jó fej.Csak nem értem mi ez a beszariság...ti is ilyenek vagytok???Nem igaz,hogy nem esik le neki végre,hogy rohadtul érdeklődöm felé..ilyen hülye nem lehet :DD Vagy lehetséges,hogy nem biztos még abban,hogy nekem ő tetszik,és azért nem lép???Fiúk,ti mit gondoltok erről?Illetve arról mit gondoltok,hogy én lépek,kezdeményezek,oda megyek hozzá?Ti örülnétek neki?Akkor is ha nem tetszik a lány?Köszi előre is ;) :D

2015. dec. 14. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen nem akar semmit. Amúgy meg jó ötlet, ha te lépsz. Miért ne lenne az? Simán! :)
2015. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy nem úgy tűnik,hogy nem akar semmit...lehet bemesélem az egészet,de eleve azért tetszett meg,mert láttam,hogy folyamatosan néz,és hihetetlen,hogy mennyire figyeli minden léptemet...Nem értem a fiúkat :/
2015. dec. 14. 18:43
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Én lány vagyok, de megkérdeztem ezt már fiúktól. Nem olyantól, akitől akarnék valamit, hanem barátokról, haveroktól.

Ők azt mondták, hogy ha egy lány kezdeményez, akkor az olyan, mintha felajánlaná magát.

Szóval csak adjon inkább pozitív jeleket és arra majd kezdeményez a fiú, ha akar valamit. Ha nem kezdeményez, akkor nem akar.

Ha felajánlkozol, akkor max. szexet vagy könnyed kis szórakozást akar.

2015. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De én kezdeményezés alatt nem azt értem,hogy bevallom neki,meg folyamatosan rajta lógok és nyomulok...hanem csak annyit,hogy nem leszek félős,hanem beszélgetek vele,meg hülyéskedek vele,semmi több.Ez még belefér,nem ?:/
2015. dec. 14. 18:55
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ugyan ebben a cipőben járok én is, mintha én írtam volna ki ezt a kérdést annyi különbséggel hogy nekem még csak tetszik a fiú és ő nem félős :D

Mindenesetre sok sikert, és kezdeményezz nyugodtan! Én is azt teszem :3

2015. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4: Persze, ez belefér. :)
2015. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5:Örülök,hogy nem vagyok egyedül :D
2015. dec. 14. 19:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is örülök :D
2015. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Basszus...Magamra ismertem a fiú leírása alapján. Annyi különbséggel, hogy én elrontottam egy barátságot azzal, hogy beleszerettem egy osztáytársamba(és csak aztán jöttem rá, hogy mennyire egyedül maradtam, senki nem volt, akinek elmondhattam volna). És azóta úgy vagyok vele, hogy bármit is érzek, nem akarom, hogy mégegyszer megtörténjen, hogy elveszítek valakit amiatt. Ezért nem mondok illetve teszek semmit, ha érzek is valamit, nem számít.

Szóval, a kérdésedre válaszolva, ha te mész oda hozzá, és beszélgettek, és többször is keresed a társaságát, nagy az esélye, hogy veszi a lapot, és ha ő is érez valamit irántad, akkor nyugodtabban lép ő is.

2015. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék.De ha visszautasítja a közeledésedet akkor legalább megtudod ő hogy érez irántad. Sok sikert ;)
2015. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!