Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz, ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Főleg tizenéves fiúk válaszát várom.Szerelmes vagyok egy osztálytársamba és úgy érzem én is tetszem neki,de már fogalmam sincs,lehetetlen kiismerni.Folyton figyeli amerre megyek,mindig hátrafordul rám és nézi,amit csinálok,egyszóval figyeli minden léptemet,mosolyog a szeme mikor beszélünk és nagyon segítőkész,udvarias velem.Viszont egyszerűen egy beszari gyerek,aki semmit nem mer lépni...múltkor ráírtam és elbeszélgettünk kicsit,érdeklődését mutatta felém,de igazából semmi extra nem volt a beszélgetésben,csak olyan volt,mint mikor 2 osztálytárs beszélget.Élőben sem mer lépni semmit,én meg már ott vagyok,hogy eskü odamegyek és leülök vele beszélgetni,mert már nem bírom,hogy ilyen félős.Pedig alapjáraton nem egy csendes fiú...nem a legnagyobb szájú,de azért benne van az osztálymagban és elég vicces fiú is,nagyon jó fej.Csak nem értem mi ez a beszariság...ti is ilyenek vagytok???Nem igaz,hogy nem esik le neki végre,hogy rohadtul érdeklődöm felé..ilyen hülye nem lehet :DD Vagy lehetséges,hogy nem biztos még abban,hogy nekem ő tetszik,és azért nem lép???Fiúk,ti mit gondoltok erről?Illetve arról mit gondoltok,hogy én lépek,kezdeményezek,oda megyek hozzá?Ti örülnétek neki?Akkor is ha nem tetszik a lány?Köszi előre is ;) :D

2015. dec. 14. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

15 éves koromban volt olyan szitum mint #9-esnek

akkor ha a csaj kezdeményezett volna nem hittem volna el hogy nem álmodok

csak azért kecsesen óvatosan, nehogy infaktust kapjon örömében :D

ha biztos vagy benne hogy bejössz neki! (érdemes körbeszaglászni)

2015. dec. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy én is 15 vagyok :D Nagyon úgy érzem,csak soha nem vagyok benne biztos,hogy kölcsönös a dolog,mert nem az a típus,aki nagyon kimutatja,csak sunyin titokban :D Mégis hogyan "szaglásszam körbe" úgymond ?? :/
2015. dec. 15. 19:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező!Menjetek el gyakran együtt valahova,beszélgessetek sokat és rájössz.Idő,idő,idő...
2015. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fiú létemre én is mindig vártam fiatalabb koromban, hogy a lány kezdeményezzen, bárhogy is tetszett, mert féltem az elutasítástól. Bocs, hogy idősebben írok, de a tapasztalat.. :) Talán nem volt elég önbizalmam.


Közben jut eszembe sztori a 6. általánosból.

Volt egy lány aki nagyon tetszett, mindig nézegettem őt de én meg nagyon nagyon szégyenlős voltam akkor még. Aztán egyik szünetben odajött hozzám és adott egy puszit az arcomra. Nagyon jól esett, még most is emlékszem rá. :) ..de sajna nem alakult tovább semmi belőle, pedig vártam, talán ő is várta..

Így mennek el jó kapcsolat lehetőségek egymás mellett.


Ez pont arról szól: https://www.youtube.com/watch?v=NnESGQeRhvQ

2015. dec. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elnézést....


Megnézetném esetleg a bugyidat?

2017. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!