Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciki, ha a lány kezdeményez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a lány kezdeményez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Sajnos jövőre elmegy a suliból,mert már nyolcadikos én pedig még csak 6.-os vagyok. Egy suliba járunk,együtt járunk edzésre.Tegnap este nagyon jól elbeszélgettünk csak elég ciki volt,mert mindig csak én kérdeztem ő leg válaszolt. De mintha élvezte volna! Az a baj,hogy ugye jövőre elmegy és nem tudom fogunk-e még találkozni! Szeretnék egy kicsit közelebb kerülni hozzá,mert nagyon tetszik!12/L

2015. dec. 31. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
facen nem ismereösöd jelöljetek be egymast.
2015. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz!

Próbálj minnél többet beszélni vele, kerülj közelebb hozzá, és mond neki hogy miútán másik suliba megy azútán is szeretnél találkozni vele, különben soha többet nem fogod látni!

Szerintem ezt csináld!

2015. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerősöm facen,de snapchaten szoktunk beszŕlgetni! Az a baj,gogy szerintem én nem tetszem neki,viszont tegnap megkérdeztem és azt mondta,hogy szerinte nem vagyok hülye! Pedig az vagyok.:D
2015. dec. 31. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
tulképpen mindig ők kezdenek.
2015. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer neked tetszik és te akarsz tőle valamit, akkor neked is kell lépni!
2015. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nincs azzal gond ha egy lány kezdeményez , viszont ha ő csak barátként tekint rád akkor ebből elég kínos helyzet is lehet.
2015. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esetleg valami ötlet,hogy mit írjak neki?
2016. jan. 1. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!