Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kezdeményez a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez a srác?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja szemezünk, köszönünk is egymásnak, mindig lájkolja, amit megosztok, meg akárhányszor kint vagyok a folyóson néz, de előfordul, hogy elkapja a tekintetét, amikor ránézek és zavarban van. Most akkor tetszem neki vagy sem? 16/L

2016. jan. 28. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószinüleg bejössz neki csak nem nem me lépni
2016. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék, hogy megtudjam, de mégse legyen tolakodó vagy személytelen?
2016. jan. 28. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt mostanában. Én kerestem egy közös barátot és megértem hogy érdeklődjön rólam nála.. Aztán kiderült h bejövök neki. Aztán majd megőültem, hogy nem kezdeményez, ez aztán lesz@rtam és úgy voltam vele, ha tetszem neki így is úgy is kezdeményezni fog keresni fog.. Mert ha valóban kellesz neki, akkor megkeres és velem ez meg is történt. Rám írt. Bár beletelt elég hosszú idő. A lényeg, hogy kitartást, és szeritnem bejössz neki, és ha nem néz gyereknek vagy nem gyerekes akkor keresni fog
2016. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!