Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem sok a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés

14/l vagyok ,ő 18/f

nem lenne nálam semmi esélyem, nem fogok vele beszélni mert túl nagynak gondolom a korkülönbséget,szerintetek is?

Érdemes lenne megpróbálni vagy hagyjam a fenébe?..hisz úgy is nem sokára ballag.



2016. febr. 5. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4 év jo az xd
2016. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből bármi lehet.
2016. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Firedoom ***** válasza:
4ev nem olyan sok, szerintem megérdemel egy esélyt
2016. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 év nem sok, de ő már felnőtt, te még kislány vagy, lehet, hogy nem venne komolyan, vagy magához képest fiatalnak tart, meg gyereknek, de szerintem hát nem tudom, talán érdemes lehetne megpróbálni, meg amúgy lebeszélni nem akarlak róla, mert lehet, hogy ő lesz majd vmikor életed nagy szerelme, pár év múlva már nem fog számítani köztetek ez a pár év korkülönbség, csak tényleg te még kislány vagy, ő pedig már felnőtt, szóval simán lehet, hogy tilthatnának is egymástól, meg pl nem tudom, hogy te pl mennyire vagy érett egy kapcsolatra, márhogy mennyire vagy gyerek még, hogyha én 18 éves fiú lennék, nem tudom, hogy fel tudná-e kelteni az érdeklődésemet egy 14 éves lány, mert hát na.. Meg lehet, hogy elítélnék ezért, én ha 18 éves lennék nem feltétlen tudnék beleszeretni egy 14 évesbe. Meg lehet, hogy elítélnének titeket, de amúgy hogyha van közös sorsotok az életben, később még tutkóra egymásra fogtok találni. Ha mindketten a helyeteken lesztek, a tervezett sorsutatokon.
2016. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem sok!:)

((tapasztalat:)))

2016. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
18Éves az nem felnőtt. Nem sok, de vigyázz,h ne csak kihasználjon.
2016. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!