Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sok 4 év korkülönb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alcsika443 kérdése:

Szerintetek sok 4 év korkülönbség? 15/L 19/F

Figyelt kérdés
Egy suliba járok vele, én most vagyok elsős ő pedig most végzős. Kicsit félek mit fognak gondolni a suliban a tanárok,diákok. De nagyon jót szoktunk beszélgetni, és nagyon figyelmes velem
2016. jan. 2. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nem sok es ezt nektej kell tudni akor csak egy szam es ha szeretitek is egymast akkor meg le kell sz...ni masok velemenyet.. Tanaroknak meg tanitani kell nem ebbe beleavatkozni
2016. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A te korodban még sok. Ha 20 éves lennél akkor már nem lenne sok. Te gyerek vagy, ő meg felnőtt.
2016. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem sok én drukkolok nektek :)
2016. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm a drukkot :)egyébként anyunak is mondtam már és nem ellenkezik annyira. Mondjuk szerintem is igaz az hogy a lányok mindig idősebb fiúkat találnak mert hamarabb érnek
2016. jan. 2. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok. Ráadásul a srácna nézve beteges. Majd pár év múlva nem lesz sok, de most még az.
2016. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!