Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok a lány pedig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok a lány pedig 16? Sok?

Figyelt kérdés
Januárban lesz 17, én augusztusban 15. Ez sok? Magasabb is nálam, bár nem sokkal. Probléma ez. 2,5ev?

2015. dec. 31. 22:52
 1/8 Egyenes út ***** válasza:
49%
Ahogy te gondolod.
2015. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem. A szerelemnek semmi nem szabhat akadályt.
2015. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha mi azt mondjuk, hogy igen, akkor nem jössz ösze vele? Ha pedig azt mondjuk, hogy nem, akkor összejöttök?

Egy valamit jegyezz meg: egy párkapcsolatban egymásnak kell megfelelni, és nem ismeretlen idegeneknek.

2015. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Dehogyisnem, nagy tévedésbe vagy! A szerelem sem bír ki mindent, de ilyen gondolkodással hamar csalódások fognak érni!


Kérdező: Ezzel a pár évvel semmi gond!

2015. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de ha belegondolunk tini ként soknak tűnik nem? Vagy csak én vagyok ilyen? Köszi mindenkinek! Ment a zöld!
2016. jan. 1. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem, ha titeket nem zavar, akkor mindenki más véleményére magasról, nagy ívben... Legyetek boldogok!
2016. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)) ez megnyugtatott! Köszi!!
2016. jan. 1. 10:39
 8/8 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem abszolút nincs gond ezzel és nem sok,vannak olyan párkapcsolatok,amiben nagyobb korkülönbség van és nagyon boldogok együtt,pl. a barátom és én. Úgyhogy,ne parázz, ez nem probléma. 2,5 év mit számít? Ha szereted és vele szeretnél lenni,akkor nem probléma a korkülönbség!
2016. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!