Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves lány akibe szerelmes vagyok egy ideje.A baj csak az h én 17 éves vagyok...A lánynak is bejövök én és elég sok közös van bennünk maximálisan megértjük egymást! Nagyon szeretek vele lenni,mert mellette önmagam lehetek. Szex terén én tiszteletben tartom és hajlandó vagyok várni rá ameddig kell,csak hát mégis egy év múlva 18 leszek... szerintetek nem sok ez a 4 év?? és hát írjatok pár véleményt lécci!!!!????17/F

2015. dec. 28. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tud egy 13 éves lány, amit egy 16-7 éves nem? Fiúk, miert kell leállni kislányokkal, ahelywtt, hogy a saját korosztályotok közül válogatnátok.
2015. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiskorú megrontása.Szülei felfognak jelenteni.
2015. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Egyáltalán nem sok a 4 év.Meg persze Szerelemben háborúban mindent szabad.(klassz hogy nem csak lyukra hajtasz) sok sikert!
2015. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!