Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem egy nálam 1,5-2 évvel fiatalabb fiúba, össze is jöttem vele mire kell figyeljek?

Figyelt kérdés
14 éves, én 16, de nagyon szeretem és ő is engem. Lazán kinéz 15-16 évesnek arcilag, testileg meg magasabb egy kicsit mint én, de olyan egyforma termetek vagyunk. Viszont mégis énvagyok az idősebb mire figyeljek nála? (Nekem már több pasim is volt, neki soha nem volt még előttem barátnője)

2015. dec. 25. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Hogy érted, hogy mire figyelj? Nem értem.
2015. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem egy teknős, hogy most figyelned kell, hogy ne legyen huzatban, mert begyullad a szeme, vagy, hogy jó hőmérsékletű legyen a vize, érted? Tehát nem értem a kérdést.
2015. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kedves vele. ;)
2015. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem kell különösebben figyelni rá, csak érezzétek jól magatokat! Mivel ő a fiú nem hiszem, hogy van olyan, amit esetleg korainak gondolna! ;)
2015. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :). Valahogy jó érzés fiatalabb fiúval, mert egyáltalán nem bunkó (eddig, de szerintem nem is lesz az)
2015. dec. 25. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés srác. Nekem miért nem sikerült összejönnöm ennyi idősen egy ilyen korú lánnyal? :(

Na mindegy, megyek bánatomat szaloncukor evésbe fojtom.

2015. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne feküdjetek le,mind ketten még kiskorúak vagytok. Éretlen még a sexhez.
2015. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egyenes út ***** válasza:
100%

#2

B*sszus behaltam rajtad.Megint feldobtad a napomat.Hatalmas arc vagy gyakorin.:DDDDDDD

2015. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!