Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hitessem el vele hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hitessem el vele hogy a korkülönbség nem akadály?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki mondta hogy adna nekem egy esélyt de szerinte túl nagy köztünk a korkülönbség. Pedig nem is nagy a különbség, csak gondolom az ő szemszögéből. Mi lehet egyáltalán az oka annak hogy ennyire számít neki az a 2 év? Én 16 vagyok ő 14.
2016. jan. 7. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán fél hogy olyasmire vágysz amire ő még nem. Legalábbis én erre tudok gondolni.
2016. jan. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, de szerintem tudja hogy nem.. Csak ugye mindenki tudja milyen a legtöbb korombeli aztán így nem csoda hogy vannak kétségei..
2016. jan. 7. 02:17
 3/7 anonim ***** válasza:

1 vagy csak kifogás

2 vagy tényleg fél

Hidd el több lehetőség nincs

2016. jan. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy nem kifogás.. Mivel tudnám elérni hogy ne féljen?
2016. jan. 7. 03:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Háát őőőőő izééé.. igen.


Próbálj meg finoman közeledni hozzá, pl mondjuk öleléssel köszöntök el, meg ilyesmi, és akkor így szépen lassan. De ne erőltetsd, különben a fordítottját éred el. Hát ez nem az a 2 nap alatt megoldható dolog :D

Lehet hogy otthon mondják neki a hülyeséget.

Valami hasonló megoldással én egész szép eredményeket értem el :)

2016. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal hogy sose hozol fel neki sexel kapcsolatos dolgot/viccet stb es kedves vagy vele:)
2016. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok az a 2 év. Ha az ő tempójában haladtok, akkor nem lehet baj.
2016. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!