Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érezhet irántam? Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezhet irántam? Lehet hogy ő is szeret engem? 14/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akibe szerelmes lettem, de itt bonyodalmak is vannak ám....elköltöztünk a családdal. Valakinek lenne türelme hozzá, és elküldhetném priviben részletesen? :) elõre is köszi

2016. jan. 26. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatod. :)
2016. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldheted :)
2016. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz. Remélem nem késtem le:) 14/F
2016. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan
2016. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Üdv!

Nagyon ritkán szoktam a gyk.-n járni most pár napja fel járok de nem is ez a lényeg. Van egy észrevételem és egy kérdésem, kezdeném is az észrevétellel. 14/l igen ez az amit észre vettem, most pedig a kérdés, ugye tisztába vagy azzal a ténnyel, hogy 14 éves vagy? 4 évvel ezelőtt még csak 10 voltál, elég különös hogy ilyen problémákkal küszködtök, az Én szemszögemből konyhanyelven szerintem nagyon gáz amivel manapság foglalatoskodtok. Én nem is kérem hogy nekem elküld mert sejtem az egészet, de ha már ilyen szociális gondjaid vannak, légy szíves tanulj sokat is és a jövőben kamatoztasd ezt a munkahelyeden, hogy Én utánam is fizesse valaki a nyugdíjat ha lesz még akkorra. Köszi!

2016. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod
2016. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!