Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem.....14 éves fiú vagyok és nem vagyok megelégedve magammal. Fogyni szeretnék de nagyon tetszik 1 lány az osztályomból. Szüleink ismerik is egymást, közös vonásaink is vannak. Tanév eleje óta elkezdtem keresni a kontaktust vele, beszélgetni, megosztani vele amim van(megkínálni stb.). Fb-n nem nagyon szokott visszaírni, lehet, hogy nem csak nem bír és ezért? Vagy feltűnt neki, hogy érdeklem és túl soknak tart? Szerintem nem viszem túlzásba, sőt még keveset is foglalkozom vele. Vagy csak nem tetszem neki a kinézetem miatt(említettem ugye, hogy fogyni szeretnék.) Talán próbáljam meg eredményes alakváltozás után? Kedves srác vagyok, kitűnő lett a félévim, normális családból származom,nem cigizek stb. barátaim is vannak. A másik pedig ha összejönnénk, nem "szívatnának" miatta az oszt. társaink? Igaz ez, hogy "ne járj osztálytárssal?" Talán próbáljam majd meg gimiben? (Ott is egy évfolyamon leszünk) Talán új suli=új remények? Mindent meghallgatok, természetesen dobok 1-2 zöld pacsit. Peace! :)
2016. jan. 25. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha fogyni akarsz és felesleg van rajtad, akkor nem célszerű előtte tömnöd a fejedet, még ha megkínálod akkor sem.
2016. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igen barátom....
2016. jan. 25. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy megelégedve magaddal akkor változtass ;) növeli az önbizalmad és lehet hamarabb megtetszel a lánynak is!

De ha nem érdekled a csajt nem tehetsz semmit.

2016. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak leírtam a véleményemet... A véleményemtől nem fognak megváltozni a tények. "Fb-n nem nagyon szokott visszaírni." ennek nyilván van oka. Nem sértegetni akarlak, ne értsél félre...
2016. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Először magadban kell rendet tenned. A fogyás nem nehéz dolog, csak akarat kérdése. Járj el konditerembe, diétázz. Nem nehéz, tényleg. Nagyon finomakat és jókat ehetsz anélkül is, hogy cukros-szénhidrátos étel lenne. Keress a neten recepteket. A konditeremben sem kell kigyúrnod magad, vannak jópofa edzéstervek, amivel formálhatod magad. 3-4 hónap alatt már látványos változást érhetsz el. Talán mire jön a jó idő, addigra ezt észre fogod venni. Megnő az önbizalmad, motiválni fog az eredmény.

Bár nem a külsőddel kell megnyerned egy lányt, mert az már rég rossz, ha csak ezen múlik. Viszont önbizalom nélkül nehéz még egy kapcsolat akkor is, hogyha már veled van a lány.

Ha sikerült összeszedned magad, akkor bátran és magabiztosan próbálkozz a lánynál. Ha nem jön össze, akkor jön a gimi, tele új emberekkel, új lányokkal. ;)

2016. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!