Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Azért nem tudom eldönteni mert nem épp olyanok vagyunk mint az átlag. Nem bókolunk, nem küldözgetünk jeleket, nem szoktunk köszönni se egymásnak csak random beszélgetünk de akkor egész napokat akár. Mikor elhívtam sétálni csak azért hogy elengedjék velem képes volt kitakarítani az egész házat és rám szánt még 2-3 óra pluszt ami miatt elvették 2 napra a telóját, pedig tudta hogy el fogják emiatt venni. Nem viselkedünk egymással úgy mint ha haverkodni akarnánk de úgy se mint ha össze akarnánk jönni.. Gyakran mondja hogy figyel arra amit mondok, és hogy érdekli és tényleg mert még a legapróbb dologra is figyelmeztet hogy már mondtam ha véletlen mondtam volna ezelőtt. Egyszer voltam olyan helyzetbe hogy megcsókolhassam de féltem hogy neki ez lenne a leges legelső és lehet nem nekem adná mert említette hogy nem volt még pasija. Szóval először valahogy arra kéne rájönnöm bejövök-e neki.
2015. dec. 28. 03:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Most lehet köcsög leszek, de ezesetben most igazam van, tehát menj oda és kérdezd meg tőle. Ez nálam egy szimpla baráttal is így működik, mármint, hogy ha előtte ki kell takarítanom, akkor előtte kitakarítok. Ennyi. Tehát ez nem nagy dolog. Legyél vele, aztán ennyi és kérdezd meg tőle.
2015. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!