Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem, nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, nem tudom mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srac,nagyjabol egy eve totalisan belezugtam(masfel eve jarunkegy osztalyba).Neha tok jol megvagyunk,kedves,segit meg minden.De neha valami oltari nagy bunko,olyankor szeretnem utalni de nem lehet mert nem tudom utalni,meg ha azt is mondom.Persze ha nagyon megbant akkor szoktam sirni miatta de a szuleim is azt mondjak.A kis bevezeto utan jojjon az h a sracnak feleve van baratnoje.Tegnap volt egy kisebb osztalybuli es mikot mar sotetedett de meg kint voltunk megfogta a kezem es megpuszilt.Most mar nem ertem hogy o mit gondol....mit kene tennem?Mondjam meg neki hogy tetszik,ugy h van baratnoje?Nagyon szeretem ugyh keerlek. 15/L
2015. dec. 28. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne mondj neki semmi ilyesmit.

Pontosan tudja, hogy tetszik neked, és gátlástalanul kihasználja ezt a helyzetet, manipulál téged. Komolyabban egyáltalán nem érdekled, különben nem akkor kezdte volna el fogdosni a kezed, amikor már barátnője van, hanem eleve téged hívott volna el randizni.

Ignorálni kell az ilyen szenétládát, nem epekedni érte...de ezt úgyis hiába mondom. Majd összetöri párszor a szívedet, abból talán tanulsz.

2015. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:)
2015. dec. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!