Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy igent mondjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy igent mondjak vagy nem mert hat szeretem meg minden de nem biztos hoyg en keszenallok ra es nem tudom hogy elmondjam e neki hogy en nem vagyok benne biztos szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es a baratom 17 eves es 8 honapja vagyunk egyutt o volt mar nalunk de nem aludt itt en is voltam naluk de meg en sem aludtam ott...es tegnap mondta hogy a szulei nme lesznek otthon mert elutaznak es hat azt mondta hogy aludjak naluk...jat en igent mondtam de szerintem mindenki tudja hogy mit akar es en nem tudom keszenallok e ra...
2015. dec. 22. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem állsz rá készen, úgyhogy a filmen és a társasjátékon kívül ne csináljatok semmit! Egyszerűen elmondod neki, hogy nem és kuss!
2015. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia!

szereted és ha ő is szeret akkor nyugodtan ott aludhatsz náluk.a szüleidnek meg mond azt hogy az 1ik brinődnél alszol és biztosan elengednek.igazán szereted akko bármit meg tennél érte h együtt legyél vele és ő is ugyanezt tenné.és szereted és együtt akarsz vele lenni akko nyugodtan aludj ott.én a helyedben ezt csinálnám de te tudod:)

2015. dec. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondd el neki h te még nem álsz készen és ha még mindig akarja h ottaludj akk menj bele h ott alszol....nem muszáj szexelni
2015. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2015. dec. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!