Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kedvel még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kedvel még?

Figyelt kérdés

Van egy személy akivel elég régóta beszélgetünk,de most ünnepek alatt alig beszéltünk valamit.Mindennap beszéltünk így is de nagyobb részt csak néhány mondatot."Nagyobb részt fb-n"

Van az a mondás akit érdekelsz az úgy is talál rá időt,hogy veled legyen a többi csak kifogás ami rám nagyon igaz mert én mindig próbáltam sok időt szánni rá.

Ő mindig megy valahova ünnepek alatt vagy van valahol,hogy ha nem beszéltünk az nap akkor rám ír,de úgy érzem egyre kevesebb figyelmet kapok.


2015. dec. 31. 19:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Próbáljam meg elfelejteni vagy csak én képzelek túl sokat bele?

Vagy talán ha nincs ló,jó a szamár is effektus?

2015. dec. 31. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy tényleg csak elfoglalt, és nem akarja azt, hogy óránként ír pár szót, mert éppen nem ér rá, ezért inkább csak este ír, amikor van ideje beszélgetni veled.
2015. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adri+ ***** válasza:
43%

2. is lehet, viszont az is, hogy talált másikat, és kihasznál.

Te tudod..


Boldog új évet.

Adri

2016. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!