Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány milyen jelekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány milyen jelekkel mutatja ki hogy nem kedvel?

Figyelt kérdés
De gondolom azért nem mondja ki hogy nem kell te kis nyomorék mert nem akar megbántani :D

2015. nov. 14. 22:19
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem azzal hogy leszar téged és bármit csinálsz hidegen hagyja. Esteleg keresztbe teaz neked, kibeszél, csúfol
2015. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 valaki54321 ***** válasza:
Pl ugy hogy joba vagytok es tetszik neked, te meg meg akarod olelni akkor o nem olel vissza vagy tavolodik toled. Ha irsz neki nem mindig kerdez vissza. Ha nekem nem tetszik egy fiu, akkor megmondom neki, elkezdek bunkozni vele,hogy kiabranduljon belolem (tudom hogy ez rossz szokas) Keruli a tekinteted, ha ra nezel nem nez a szemedbe. Ha oda mesz hozza mondjuk beszelgetni leraz, vagy eppen alig mond valamit. Kitalal barmit hogy ne kelljen veled lennie...stb
2015. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most leírtad hogy miket csinál velem :'( fuhh
2015. nov. 14. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem régen bejött egy pasi minden jelet leadtam neki hogy bejön aztán kiderült hogy van barátnője...jóba lettem velük(addig még nem.ismertem őket csak látásból)még egy ideig küldtem a jeleket hogy nekem mennyire bejön,aztán olvastam valahol hogy próbáljam meg azt hogy nem törődök vele kicsit még bunkó is vagyok.Azokat a jeleket adtam mint amit a második leírt.Aztán ez az elején tényleg bejött közeledett rákérdezett mi van a pasikkal stb..aztán.ezt a bunkózást addig folytattam ameddig ő is elkezdett velem bunkózni...tehát szívás.::DNem tudhatod evvel épp mit akar,ha eddig kedves volt veled lehet épp ez a célja mint nekem volt,vagy megunta a próbálkozást.Vagy egyszerűen tényleg nem jösszbe neki.

Bocsi hogy hosszú lett:D

2015. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!