Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire bunkó vagy nem kedvel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bunkó vagy nem kedvel?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki elhívott egy hete forró csokizni és szerintem egész jól elvoltunk. Előtte nem is beszéltünk csak facebookon. Amikor elhívott ugymond egy "randira" akkor nagyon kedves volt mosolygott meg minden. Néha úgy éreztem hogy zavarban van vagy minél előbb túl akar lenni ezen az egészen ezt nem tudom eldönteni mivel azóta nem is köszön kerüli a szemkontaktust direkt nem is fordul felém meg szó szerint állandóan rohan. Nem is ír mert elhatározta hogy ő most egy jó ideig nem fog facebookozni de ezt aznap döntötte el amikor velem volt. A lényeg hogy nagyon bunkó vagy nem is tudom de félek tőle mert lehet csalódott bennem vagy szándékosan el akar felejteni mert annyira nem vagyok neki szimpatikus. Ma is csak oda vágott egy helo-t amikor véletlen összefutottunk a folyosón de azt is csak azért mert úgy már feltünöen bunkó lett volna ha nem köszön. 3év van köztünk és lehet hogy kislánynak tart vagy nem tudom.. félni miért félne amikor én kerestem legutóbb a társaságát? Meg eleve szinte már felnőtt. Szerintetek? Mit tegyek ha ennyire el akar zárni saját magától?
2015. dec. 9. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem jössz már be neki valami miatt. Mondjuk ettől függetlenül bunkó, ezt lehet normálisan is közölni a másikkal, főleg, ha lassan már felnőtt, lehetne ennyi esze.


Ne is törődj vele, ha ilyen paraszt, akkor jobb is, hogy nem lett belőle semmi.

2015. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó csak nem ertem egyik napról a másikra miért lett ilyen? Mármint tudom hogy ő olyan aki nyugodt nincsenek előitéletei és ezt onnan tudom mert az egyik barátom 4 éve osztálytársa. Meg csak úgy lesz szerelmes ha valakit megismer viszont nekem esélyt sem adott és nem értem
2015. dec. 9. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem azt kapta, amire várt. Ne kérdezd meg, hogy mit várt, mert mi nem tudhatjuk, ezt csak ő tudja. Ezért írtam, hogy ha korrekt ember lenne, ezt tisztázza veled, mielőtt lekoptat.
2015. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akar tőled semmit.

Ne foglalkozz vele, felejtsd el.

2015. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bunko volt, ne is foglalkozz vele.

Bocsi az ekezetekert.

2015. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!