Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki kedves velem, a múltkor megcsikizett :) , meg szokott nevettetni , régebben piszkálta a. hajamat :D Sokszor van hogy ránézek és engem néz. A múltkor is ez. volt csak csoportba volt tőlem kb 2-3 méterre :D Szerintetek ? :) 15/L

2015. dec. 24. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :)

Megcsikizett? Velem is ezt csinálja egy fiú :$ :D

2015. dec. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát eddig csak egyszer :D
2015. dec. 24. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos hogy tetszel neki! :) Közeledj te is, ha neked is tetszik!
2015. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még valami? kicsit tömör. ezek még szimpla "spanoknál" is lehet, az osztályomban van egy ilyen páros.
2015. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ők pont azért nem spanok, mert úgymond idegenek. Szóval, ha barátok lennétek és így piszkálna, akkor lehetne baráti. De így instant nem viselkedik egy fiú egy lánnyal. Ezek úgymond normális jelek. :D Tehát igen, tetszel neki valószínűleg, aztán segíts neki, hogy valahogy viszonzod, vagy visszajelzel. De fiúnak nehogy kacsintással jelezzél, hanem keresd a társaságát. :P
2015. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát már 2-3 éve ismerjük egymást, szóval Nm vagyunk idegenek :) Edzőtársak vagyunk :):) A francba pedig már kacsintó -rohamot akartam rá küldeni :D
2015. dec. 24. 17:21
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 Hát kedves velem, egyszer átkarolt a széken ( pontosabban a háttámlán volt a keze nem rajtam :D) ,sokszor van mellettem társaságba :) Meg csocsóztak a fiúkkal, és megkérdezte nem segítek- e neki , mondtam hogy nem tudok :-P:D:D Néztem őket, és ekkor kérdezte hogy nem vagyok csikis ? És akkor csikizett meg :):)
2015. dec. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!