Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem ez? Nem tudom mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem ez? Nem tudom mi van! Lehet hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Na szóval.... van egy fiú. Az osztálytársam. Most szeptemberbe átiratkoztam egy másik suliba és ott lettünk osztály társak. Nem is nagyon vettem észre az elején nem is nagyon érdekelt. Beszéltünk néha aztán cső. De.... egyszer oda jött hozzám szünetben és elkezdtünk beszélgetni. Nem azért, mondom előtte is beszéltünk. De akkor úgy mosolygott rám amit el nem tudok mondani h milyen, de amúgy lehet előtte is mosolygott rám úgy csak nem vettem észre. Akkor elkezdet nekem tetszeni. És akkor így egy csomószor odajött hozzám beszélni és kezdtem megismerni és mindig az a mosoly.... És hát valahol útközben azt hiszem beleestem vagy nem tom de valamit érzek iránta ami enyhén szólva megfogalmazhatatlan. Na de akkor mintha egy varázs ütésre minden megszakadt volna. Jött egy lány aki amúgy nagyon idegesítő igazi divat majom és mindig próbál a középpontban lenni és ő akar lenni a legmenőbb. Mindig ha valakivel beszélek aki akár egy hangya f***ányit is menőnek számít rögtön lefoglalja. És ugye látta h kezdek vele jóba lenni és hát kicsit rászállt. És akkor kb egy hétig nem is beszéltem vele és már ott voltam h megpróbálom elfelejteni mikor azzal a lánnyal már nem is beszélt és velem kezdett újra jóba lenni rám mosolygott megint úgy. És az egyik beszélgetésünk közben megölelt. De igazából annál hogy néha beszélünk és úgy mosolyog meg megölel semmi nincs több de akkor is nem tom most mi van és hogy mit érzek. Valaki segítsen.
2015. dec. 21. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jeleket kéne neki adnod, hogy tetszik neked, például gyakran érj hozzá ha beszéltek, és te is nézz rá úgy, vagy akár ha olyan viszonyban vagytok el is hívhatod valahová. Milyen gyakran beszélgettek egyébként?
2015. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát amikor elkezdett tetszeni amit fent is írtam akkortól egyre sűrűbben utána ugye jött az a csaj és egy hétig semmi rám se nézett. Azt hittem észrevette h tetszik nekem és megijedt, ami mondjuk nincs kizárva. De utána megint és most is egyre gyakrabban beszélünk mondjuk most a szünetben nem beszéltünk még mert nem tudtunk hol.És most nem tudom mi van.
2015. dec. 21. 16:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és ahogy magamat ismerem, amikor vele beszélek vigyorgok mint a tejbe tök és tiszta piros vagyok bár nem látom magamat kivülről. :D
2015. dec. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!