Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Nagyon kedves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Nagyon kedves velem egy fiú.

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki nagyon kedves velem. A többi fiú mindig azzal csesztetik, hogy jőjjön oda hozzám :D

,,Elvileg " az osztályunk leghelyesebb pasija :-) Mindegy. .. Az osztályba a lányok majdnem mind szerelmesek belé, de neki egyik sem tetszik. ... Bolt mára barátnője , nekem még nem volt barátom . A legjobb barátnőm szerint tetszem neki. Én nekem ez a fiú eddig csak jó barátom volt de kezdek érezni iránta valamit :) Mindennap beszélűnk a barátai ,,jóvoltából " :D Sokat segít nekem kedves is. ... Kérdeztem egyszer tőle hogy volt- e barátnője , azt mondta volt de szakítottak , most az osztályból van valaki aki tetszik neki :) Tudtok tanácsokat adni ? Mit csináljak, hogy éreztessem vele amit érzek ? :) Ma délután randink lesz mut csináljak majd ? És majd a suliba ? Köszii 15/L



2015. dec. 12. 11:53
 1/4 anonim válasza:
Nos , ha másképp viseledik veled mint máslányokkal , akkor ez jelent valamit , föleg ha a haverjai " csesztetik " ez azt jelenti hogy beszéltnekik rolad vagy hasonlo. Egy tanácsom van csak.. Ne változtas , maradj önmagad , biztos sok helyen hallodat , hidd elnehéz , de nem lehetetlen. Az elsö pár randin fog megismerni , akkor semmire se koncentrálj tulságosan , maradj laza és ne gondolj bele dolgokba , csak hadd hogy teljen ahogyan telnie kell. Sok sikert !
2015. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) A randin azt mondta hogy tetszem neki és. hogy találkozna még velem :)
2015. dec. 13. 10:21
 3/4 anonim válasza:
Akkor Grat ! Csak emlékezz maradj önmagad , ez nem azt jelenti hogy ne add ki magadbol az érzéseidet , csak ne fusson el a veled a lo 😊. Sok sikert továbbra is !
2015. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Holnap délután találkozunk :D Remélem jó lesz. Ha meg akar majd csókolni ? Tudom nem kell ráizgulni, de nem tudom hogy kell csókolózni :D
2015. dec. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!