Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem még neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem még neki?

Figyelt kérdés

Hetedik óta osztálytársak vagyunk, azóta tetszik nekem, de nyolcadikba "jártam" egy másik fiúval, nem volt komoly a dolog, még csók se volt... Ez a fiú mindig kedves volt velem, odajött beszélgetni, facebookon is rámírt és még mindig ír, szinte minden nap. Nyolcadik végén elég jóba lettünk, egyre jobban elkezdett tetszeni. Sokszor vettem észre, hogy néz, még most is szokott, ha valami előadást kell előadni, feltűnően szokott nézni közbe, van hogy végig csak engem, már más is észrevette :D Még év elején mondta egy jó haverjának, hogy én tetszek neki, de most nem tudom mi van... Sokszor megyünk együtt is haza, de néha elbizonytalanodok, mert van a párhuzamos osztályban egy lány, akivel mostanában nagyon jóba vannak. Tudom, hogy szoktak beszélni facebookon, hetente háromszor van vele közös óránk és sokszor odamegy hozzá beszélgetni és mosolyog rá, úgy mint rám szokott és ez nagyon rosszul esik. :( Ezek közben meg velem is sokat törődik, tegnap is elmentem velük enni, voltunk barátainkkal moziba is, de elég furcsa az egész, egyikünk se tudja mi van... Amikor együtt megyünk haza és elköszönésnél mindig az van, hogy állunk egymással szembe és nem tudjuk, hogy mit csináljunk aztán csak sziával köszönünk :D Nem tudok rajta kiigazodni...

Sajnálom, ha kicsit sok lett, de köszi ha elolvastad :) 15/l



2015. dec. 3. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
az nem kérdés :)
2015. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is: aaw *w*

Szerintem tetszel neki, de bizonytalannak tűnik. Nem hiszem hogy bántani akar, talán féltékennyé akar tenni, de nem az a lényeg. Éreztesd vele hogy te rendben lennél vele ha elkezdene romantikus értelemben közeledni! (Talán kicsit gyűjts infót előtte..)

2015. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!