Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak barátko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak barátkozni akar velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki mostanában nagyon sokat foglalkozik velem. Szeptembertől ismerjük egymást, de csak most kezdett nyitni felém. (Nekem ő szeptembertől tetszik, nem tudom hogy ezt észrevette-e).

Mostanában minden nap odajön hozzám beszélgetni, kedves velem és mosolyog rám. Az utóbbi két hétben nem telt úgy el nap, hogy ne jött volna oda. Viccelődik is, és ha nem beszélgetek vele, akkor néha azon kapom, hogy néz engem.

Tegnap is beszélgettem vele és picit zavarban voltam, elnevettem magam random és ő is nevetett rögtön. Más lányokkal is barátkozik, de hozzájuk csak akkor megy oda ha sulival kapcsolatos kérdése van, és csak ennyit beszél velük. Nem megy oda mindennap. Velem teljesen más, érdekli hogy hogy sikerültek a témazáróim, mit fogok csinálni ha hazamentem stb. Tegnap beszélgetés közben megsimogatta a vállamat is.


Lehet rá esély, hogy tetszem neki? Vagy csak szimplán barátkozni akar? Egyébként ő egy félénk és nehezen ismerkedő srác, évelején került az osztályunkba (végzősök vagyunk) és sokáig senkivel nem beszélt. Ezért lep meg, hogy velem ennyit foglalkozik.



2015. dec. 20. 01:02
 1/3 anonim válasza:

Ha elolvasod amit írtál, szerintem rá is jössz a válaszra! :)

Sok sikert! ;)

2015. dec. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon úgy tűnik, hogy tetszel neki, sőt... ezek alapján biztos.
2015. dec. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján úgy tűnik bejössz neki :) De ha félénk lehet nem mer jobban próbálkozni, mert nem biztos benne mit érzel iránta és nem szeretne beégni. Kicsit nyiss felé, érintsd meg a karját párszor amikor beszélgettek, menj oda hozzá te is és akkor egyértelműbb lesz neki is hogy bejön neked meg talán akkor ő is bátrabban mer próbálkozni :)
2015. dec. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!