Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy csak barátkozni akar? Miért nem hív randira?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 2 héttel ezelőtt egy egész napos tóparti "bulin"(vizisíeltunk,furodtunk,sutogettunk)megismerkedtem egy sráccal,Szinte egséz ido alatt beszélgettunk, és mivel én még sosem játszottam kosárlabdát, megmutatta hogyan kell dobni meg ilyenek.Kozben amikor elgurult a labda mindg visszaadta nekem, és elég sokszor "véletlenul" osszeért a kezunk.Olyan volt mintha direkt uyg intézte volna h osszeérjen a kezunk.Aztán egy autoval mentunk haza(egy felnott vezetett), és akkor is végig beszélgettunk, mindg szemkontaktust keresett, és amikor elbucsuztunk megolelt.Pedig aznap találkoztunk eloszor.És azt mondta hogy nagyon nagyon orulok hogy megsimerhettelek. Aztán utána majdnem minden nap írt facebookon, de csak általános dolgokrol beszélgettunk, semim tartalmasabb szoveg, mert nem akartam ot neten keresztul megsimerni, szoval nem kérdeztem ilyneket.O nem annyira beszédes, általábam csak rám ír és aztán valahogy én továbbviszem a beszélgetést.Én uj vagyok a suliban, ahova o is jár, és amikor elkezdodott a suli akkor a folyosón köszn nekem, elso nap elhívott egyutt kaját venni a hosszabb szunetben.De azota csak koszon nekem, ha egyáltalán észrevesz, és nagyon feszélyezettnek tunik ha meglát.Van pár kozos óránk, és néha észreveszm hogy néz, de ha ránézek elkapja a tekintetét.Egyutt vagyunk a kosárlabdacsapatban, és a buszon leult mellém, és az egyész oda utat beszélgettunk.Nagyon jó érzés volt.Ez kb. 3 nappal ezelott.A visszauton eléggé fáradt volt mindenki, és o nekem dontotte a hátá, a konyoke meg a lábamon volt.Ugye mivel kosálabda, rovidnarág volt nálam.De a vissazuton sokat a arátaival beszélgetett ugy hogy sok helyen hozzám ért.Mármint nekem volt dolve.Aztán megkérdezte mit gondolok az otthoni fiukrol(angliába járok suliba, ez az elso évem), jobban tetszenek-e nekem mint magyarországon. Mondtam h szerintem angliban vagányabbak meg bátrabbak a fiuk.Aztán ujra a barátaival beszélgetett, és kis ido mulva meg azt mondta hogy -your legs are so smooth, oh my god! I am not flirting just saying.!- ami kb. annyit jelent hogy nagyon puha a lábad/bőröd, te jó ég! Jó értelemben.Nem flortolok, csak mondom.De ezt ugy tett hozzá mintha csak utolag jutott volna eszébe.De azóta megint csak koszon suliban, nem jon oda hozzám, nem hív sehova, csak észreveszem h néz.Az elején 100 százalák biztos voltam benne hogy tetszem neki, de mostmár nem tudom.Miért nem kezd beszélgetést vagy hív el valahova? Miért nem hív randira?Tetszem neki egyáltalán?

17/L



2015. szept. 12. 02:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a leírtakkal - miszerint bátrabbak és vagányabbak a fiúk - ellentétben ő töketlen. Ha egyébként igaz ez a két jelző, akkor kifogtad :D
2015. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A leírtak alapján szerintem tetszel neki csak gyáva elhívni :P
2015. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Új osztályban vagyok és az egyik srác folyton néz, de eddig kb 2 modatot beszéltünk, ha egymás mellett ülünk órán remeg a keze és azt sem tudja megmondani, hogy milyen óránk lesz(pedig ott van az órarend a kezében).

Ilyenek ezek a magyar fiúk.

A tied is gyáva lépni, az enyém is. Pacsi. :D

2015. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válszokat. De akkor mit tegyek hogy elhívjon valahová? Vagy miért NEM csinál semmit.Az nem lehet hogy csak beszari....
2015. szept. 13. 01:00
 5/7 anonim válasza:
Légy türelmes, és ne nyomulj rá, a fiuk nem szeretik az olyan nőket akik "tálcán" kínálják maguk, tapasztalatból mondom, semmi rossz szándék... Viszont ha nem fog lépni akkor ennyi volt, te szerintem minden tőled telhetőt megtettél ;) :)
2015. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először az egyes válaszolónak üzenem, hogy ez a fiú egyáltalán nem töketlen, hanem egy jobb nevelést kapott,kulturált gyerek. Vigyázzál erre a leendő kapcsolatra, ne nyomulj túlzottan, csak kicsit bátorítsad, nem is lenne jó, ha minden előzmény nélkül egymásba borulnátok, elveszne az egésznek a romantikája. Várjál, néha biztasd, legyél vele kedves, az nagyon jó, hogy tudtok beszélgetni. Lehet, hogy fél év múlva, ha még mindig itt fogtok tartani, neked kell majd elhívni egy moziba például, de addig csak türelem. Ismerd meg minél jobban, annál tartósabb lesz a kapcsolat.
2015. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alakul mar valami?
2015. okt. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!