Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire béna?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire béna? (Bocsi ha túl hosszú)

Figyelt kérdés
Na szóval,van egy lány,akibe nagyon szerelmes vagyok már egy éve,de eddig még mertem lépni, mindig csak néztem őt(persze nem feltűnően),de pl ha közel voltunk egymáshoz(mondjuk a közelemben beszélgetett a barátnőjével) úgy láttam hogy ő is felém néz egyszer-kétszer.. nem is ez a lényeg,hanem a napokban történt,hogy odaült mellém a barátnőjével(legtöbbször vele látom a suliban),beszélgettek valamiről,én meg úgy tettem mintha baromira el lennék foglalva a mobilommal..és egyszer csak váratlanul hozzám szólt..egész pontosan köszönt,majd megkérdezte hogy van-e egy tollam..aztán mire észbe kaptam már elkezdtünk beszélgetni,és közben végig próbáltam a szemébe nézni(noha a barátnője is ott volt),és mosolyogni(és közben reménykedtem hogy nem úgy nézek ki mint egy idióta).. a lány is meglepetésemre elmosolyodott,és viszonozta a szemkontaktust..na a dolog ott bukott meg, mikor azt mondta hogy milyen helyesen mosolygok, aranyos, ettől totál lefagytam,ő visszaadta a tollat de olyan ideges lettem hogy teljesen összefirkáltam a kezem(szerintem ezt ő is látta), és újra úgy tettem mintha el lennék foglalva, és ennyi volt...
2015. nov. 14. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Jól összeszartad magad. :D
2015. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen izgulsz :). Nyugi 15/F
2015. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy éve szerelmes vagy a lányba azt már ő is észrevette, és mivel ilyen kitartó voltál a sóvárgásban, lehet, hogy úgydöntött, hogy megtöri a jeget illetve a csöndet és ő közelít hozzád először és úgytűnik, hogy rendes lány mert nem cikizett ki amiért lebénultál, még az is lehet, hogy hízelgett neki, hogy valaki ennyire belevan esve.


Amíg bénázol, nem biztos, hogy hosszútávon is nyerő leszel nála, tehát le kellene higgadnod, hogy normálisan tudjál kommunikálni vele lefagyás nélkül.


Ha megint lehetőséged lesz vele beszélni, csak emlékezzél rá, hogy milyen normális volt veled az első alkalommal, tehát egy kicsi esélyed már van nála. (lehet, hogy több is, csak ezt még nem tudhatod.)

2015. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a hasznos(és kevésbé hasznos választ,első)..de mit csináljak most,hogy az első lépés megvolt(úgy ahogy pozitív eredménnyel szerintem,legalábbis most érzem először azt hogy nála tényleg lehet esélyem)? Nem akarom sem letámadni,sem túl sok időt hagyni neki.. tényleg nem tudom mi lenne a jó :/
2015. nov. 14. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél önmagad :) Türelem,és figyelmesség nagyon fontos. Jó nekem könnyű mondanom,első találkozásunkkor egymásba szerettünk :D Menni fog neked is,csak nyugi. Önmagad légy,ez nagyon fontos.

15/F

#2-es voltam

2015. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi kettes,megpróbálok önmagam lenni :)
2015. nov. 14. 23:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd alkalomadtán számolj be a fejleményekről :)

2-es voltam.

2015. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp,ha kíváncsi vagy,megírom :)
2015. nov. 14. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:

a #3-as vagyok, akkor ha csak a romantikus részekre koncentrálsz, akkor nem fogsz sehová sem jutni a lánnyal.


Próbálj vele úgy megismerkedni, hogy hétköznapi dolgokról beszélgetsz vele, de nem azért, mert egész idő alatt azon fog járni az eszed, hogy mikor csókolhatod meg először hanem azért, hogy először megismerd a lány hétköznapjait, adj lehetőséget neki, hogy megismerje a tiéd és akkor a valós magatokat fogjátok a másiknak felkínálni és a valós lányba fogsz beleszeretni nep pedig abba akit te a dús fantáziádban felépítettél magadban mert az tutti, hogy ő nem olyan mint akinek te elképzelted, és ez így van jól.


Ami pedig azt illeti, hogy mennyi esélyed van nála, még ha meg is kérdeznéd tőle, és meg ha válaszolna is, hidd el, hogy a jövőt nem tudja befolyásolni és teljesen mindegy, hogy mit válaszol, a jövő attól függ, hogy te hogyan viselkedsz vele, hogyan viszonyulsz hozzá és mennyire tiszteled őt és az akaratát.


Tehát ez egy teljesen felesleges kérdés és nem is érdemes ettől tenni függővé azt, hogy hajtasz-e rá vagy sem, kockázat nélkül nincs siker, és amíg a sikert el nem éred csak maga az út is izgalmas és érdemes nem tudni a végét előre csak remélni. :)

2015. nov. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!