Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezeljem az ilyen "kreten...

Hogy kezeljem az ilyen "kreten" kollegat (HOSSZU LETT BOCSI)?

Figyelt kérdés

Nem talaltam jobb szot.

Roviden annyi a helyzet (es le szogeznem, nem altalanositok!)


Levelezos hallgato vagyok foiskolan, mernokinfo szakon.

Egyik ismerosom be szervezett a jelenlegi munkahelyemre, ugy 7 honapja + -.


(roviden: lakatos dolog, egy gyarba csinaljuk ami elromlott :D- ergo rajtam kivul + - mindenki lakatos )


Alapvetoen ez mar okozott problemat (hisz kozom nincs a lakatos dolgokhoz, es nem is akarom, hogy legyen ezek utan :D ), bar ez inkabb a csoportvezetonel, de nem problema, o az a tipikus b__zdmeg a kotoszavam figura. Nem sok mindent "tanultam" tole, ezen kivul, de nem is szeretnek.


A fo problema, az ilyen hiperaktiv kretenekkel van, akit szerintem vertek kiskoraban, es most eli ki magat.


Amint lehetosege van bokod, le veri a kesztyum, beszol, ra ver a sisakomra, meghuzza a fulem, tepi a kezemen a szort stb.

Ez igy semminek tunik, de ezt 20 napbol 20 napon 8 bol 8 oraba, ugy hogy elmondom 10x hogy ne es ne mar nagyon unalmas.


(probaltam nem foglalkozni vele, elmagyaraztam neki, voltam bunko, voltam kedves, de semmi.


Nem beszelve arrol, hogy mar fizikailag is "bant" tehat amikor a nemtudom hanyas kulcsal ra b__sz a sisakomra, vagy a nyakamra azzal a cimszoval hogy "piros a nyakad"

hat na.


Tehat kerdesem, volt e valaki hasonlo helyzetve, es azon tul, hogy a hosszutavu megoldas (amin dolgozok) hogy elmegyek innen a jo messze, valami otlet?:D


2015. okt. 19. 18:44
 1/5 slajmi ***** válasza:
47%
Ezt mond neki: nézd, meg értem a meleg embereket, de nem fogadom az udvarlàsodat, ha ki akarod nyílvánítani, hogy vonzódsz hozzám, akkor csak légy normális. Próbáld úgy, hogy más is hallja.
2015. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mérnökinfós létedre ilyen pocsék a helyesírásod? Nem az ékezetek hiányáról beszélek, hanem a sok külö írt szóról, amiket egbye kellene írnod.


Amúgy verd meg. Megérdemli.

2015. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"külö", "egbye' Ha belekötsz a helyesírásába, akkor legalább maradj meg hitelesnek :).

Kérdező, szerintem csak próbál cinkelni, szívatni. Lehet, hogy csak barátkozni akar, de teljesen rosszul kezeli a dolgot. Mivel közölted is vele, hogy ezt nem szereted, ezért annál jobban csinálja.

Valószínűleg azt várja, hogy te is felvedd a kesztyűt, és próbálj vele hasonlóan h**yéskedni. Véleményem szerint ezt kellene megpróbálnod.

2015. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Te meg tanulj meg különbséget tenni elütés meg pocsék helyesírás között. Tudtam, hogy beleszólsz.
2015. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 "Nem az ékezetek hiányáról beszélek"

Azért akinek van informatikai, vagy azzal rokon területről végzettsége, annak már illik tudni ékezethelyesen írni. '85-ben még megértettem volna, a legtöbb gépen rohadt nehéz volt ékezeteket előcsalogatni, de már vagy 30 éve léteznek magyar billentyűzetek, szoftveresen beállítható billentyűzetkiosztások, érintőképernyős eszközökön meg konfigurálható billentyűzetek.

Az ékezetek hiánya ugyanolyan helyesírási hiba, mint a j-ly tévesztés. Akkor is, ha egyesek szeretik megideologizálni, hogy azért nem képesek helyesen írni, mert nekik baromi drága gépük van.

2020. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!