Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A párommal kapcsolatban szeretném kérni a tanácsát. Fél éve vagyunk együtt. Elöttem egy nagyon hosszú majdnem 3 éves kapcsolata volt,a lányt feleségül akarta venni de a ő váratlanul lelépett és ez eléggé padlóra tette. A kapcsolatunk első napjától mindig mesélt róla. Eleinte szerettem is a témát mert érdekelt,de egy idő után már sokalltam és kezdtem úgy érezni hogy ez annak a jele hogy nem lépett még túl. Akárhova mentünk mindenről feltudta hozni a lakásán is vannak még tőle ottmaradt cuccok. Rengetegszer vesztünk ezen össze mert ő szentül állította hogy túl van rajta csak én nem bízok meg benne..de azóta is folyamatosan előjön. Szó szerint minden találkozásunknál. 2hete megbeszéltem vele hogy ígérje meg hogy soha többet nem hozza fel.Meg is ígérte. 2 hét telt el azóta és már 2x megszegte. Nem tudom mit tegyek így már..pedig nagyon szeretem és ezt rajta is látom és érzem is. Mit lehetne tenni ebben a helyzetben? Ídőt adjak neki hogy átgondolja vagy várjak amig egyszer abbamarad ez az egész és elfelejti végre?
2015. nov. 9. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy hagysz neki egy kis szünetet gondolkodásra. Ez most nem arról szól hogy megbízol-e benne vagy sem, hanem hogy el tudja dönteni, képes-e megtenni érted amire kérted. Ha nem, akkor szóljon és majd megbeszélitek a továbbiakat. Ha pedig képes megtenni érted egy ilyen csekélységet (ami ezek szerinte neki nem is olyan kis dolog), akkor a kapcsolat folytatódik.

Amúgy kéthetente 2 az annyira nem sok, de totálisan megértem a problémádat! Sok sikert!

2015. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!