Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítsetenétek? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsetenétek? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

14f vagyok nagyon szerintem ez már az "szerelmes" vagyok egylányba, viszont nem ismerjük egymást, de én kb. fél éve próbáltam nyitni felé de semmi. Sok közös van bennünk.

...és, nem nagyon vagyunk beszélő viszonyba vagyis sehogy, tehát hogy menjek oda hozzá? Vagy megéri?

Tegyek még egy próbát? (bár azért próbálkoztam párszor)

Mit mondjak neki?

Ja és tudja ezt a dolgot.


2015. nov. 6. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Kezd vele tok átlagos témáról beszélgetni es onnan csak ugy jon :) . Ha mar sokat beszélgettek akkor meg kérdezd meg h milyen csavok jönnek neki be es kérdezd meg tole h te bejosz e neki. Ha nem vagy latod rajta h nem akkor csak nevess es mondd h csak vicc volt. Ha igen akkor hívd el valahova :)
2015. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudja és nem érdekli, akkor semmit nem tudsz tenni.
2015. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"próbáltam nyitni felé"- lehet nem vette nyitásnak, lehet túl félénk/átlagos volt

BÁTRAN!-vesztenivalód nincs!

2015. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.!
2015. nov. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!