Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tennem kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tennem kéne valamit? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiu,akivel kiskorunk ota legjobb baratok vagyunk . Egyutt nottunk fel.(csaladjaink baratok) .

Mar kicsinek is ,de ugye az evek mulasaval kialakult koztunk a szerelem is ...ami nekunk meg a kornyezetunknek is teljesen normalis volt.De kb semmi sem valtozott a kapcsolatunkban.

Egy gimiben tanulunk,de nagyon sok orank egyutt van es nagyon sok orank kulon...van egy lany ,akivel egyutt jar szinten sok mindenre es mondtak nekem mar sokan ,hogy figyelnem kene ra,mert nagyon "nyomul" a fiuval(a fiuval:D furcsa ezt igy irni..)

En megkerdeztem ugye a fiut es megmondta nevetve h igen ,de nagyon nem erdekli

Nos en ezzel le is tudtam ,mert most miert kene idegesnek lennem ? Erre most nem hagy kb az osszes baratom h megkene mondanom a lanynak h fejezze be ...es most nem tudom mit kene h csinaljak..mert ugye en nem tudom miket csinal a lany ,hogy mindenki mondja nekem..

Egyebkent 17 évesek vagyunk



2015. nov. 1. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad mert most oszinten te tudod mit erzel.. nem a barataid. Csinald azt ami szerinted jo otletnek tunik. HA ugy erzed elijeszted magad mellol a pasit azzal hogy raszolsz a csajra ne csinald. De csak azert mert a barataid ugy gondoljak attol meg ne. :) de szerintem ha megbizol a baratodban akkor hagyod az egeszet mert a csaj nem fog semmit csinalni ha a pasid nem hagyja.
2015. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat:)

Hát ,ha rászolnék a lányra,akkor szerintem csak nevetne a barátom:D

a barátaim a "becsületemet " féltik..de nagyon örülök,hogy te is így látod ezt:)

2015. nov. 1. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátaidnak, hogy ők ne idegeskedjebek ezen. Ti már megbeszéltétek a helyzetet, egyikőtöket sem érdekli ez a lány. Hogyha ti nem foglalkoztok vele, akkor ők se foglalkozzanak. Minden esetre köszönd meg nekik, hogy segíteni próbálnak :)
2015. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :)
2015. nov. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!