Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Elozmeny: legjobb fiu baratom akibe szerelmes vagyok (lol) azt szerette volna ha megcsokolom igy meg is tettem. Annyu volt hogy felelsz vagy merszben hangoztattam hogy en meg mernek csokolni a tarsasagbol barkit. Erre o jott oda hogy akkor gyerunk.. valoszinuleg en is bejovok neki(xd hat ebbol azert csak lejott) de nem tudom.. a reakcionk rohoges volt de szerintem zabarunkban nevettunk. Nehany nap mulva talalkozunk de nem csak mi ketten hanem ket masik baratunk is jon velunk.Meg szeretnem tudni hogy o hogyan allt hozza ehez az egeszhez csak felek hogy o nem fog kezdemenyezni ebben a kerdesben mert felenk vagy nemtudomxd mit kene mondanom?

2015. okt. 24. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit.ne varj ettol szerintem soket. Egyszer jovolt,poenvolt de ne éld bele nagyon magad mert pofára esés lesz a vege.
2015. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért közeledj bátrabban! Valószínűleg neki is nagyon tetszel, csak túl fiatalok vagytok! Persze nem írtad le, de 15 körülinek gondollak!

Sok sikert!

2015. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig is sokat jelentett egymasnak a kapcsolatunk. Ami azzal kezdodott hogy megtetszett lol.. de aztan ahogy telt az ido szoros baratsagunk lett, mostanra meg atalakult valami egeszen massa. 14ek vagyunk de nem jartal messze:)
2015. okt. 24. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!