Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már 4 éve eléggé tetszik. Hál' Isten most szakított a barátnőjével (nem volt valami nagy kapcsolat). Annyira félek, hogy megint összejön valaki el, de beszélgetni vele meg oda menni hozzá nem merek. Voltak régebben ezek a kasztok, hogy a paraszt csak paraszttal, a király csak királynővel házasodhatott. Na, így érzem magam: ő a király én meg a paraszt.

15/L



2015. szept. 3. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire önbizalomhiányos :) Szedd össze magad, és menj oda hozzá, kezdj el vele beszélgetni, hidd el, nem fogja rossz néven venni. 18/f
2015. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ne félj egy szíved van egy beled az életed egy egyveleg"

beszélj vele írj rá aztán lessz ami lessz :) hajrá

2015. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kovácsiza02 válasza:
Én is igy vagyok de ha elmondom neki mindenki megtudná és röhögnének rajtam
2015. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne felj,menj oda hozza, beszelgessetek, toltsetek egyutt idot (nem kell valami nagy dolog legyen) es majd kialakul. ugyesen:)
2015. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!