Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély békülésre, vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély békülésre, vagy ez a dolog már halott? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon sokat beszéltem facebookon. Szinte minden nap. Viszont suliban nem ilyen sűrűn.

Rengetegszer írta, hogy szeret, de nem tette hozzá, hogy barátilag és azt is mondta már, hogy hiányzom neki. Ezt akkor mondta amikor kb egy hétig nem is beszéltünk. Akkor mondta, hogy rég beszéltünk és, hogy hiányoztam neki és, hogy milyen rossz volt neki nélkülem.

Végül teltek a hónapok egyre távolabb kerültünk egymástól. Hiába osztálytárs, három hónapja összevesztünk....Az ok az volt, hogy, mert én milyen vagyok, mert mindenkit elmondok mindennek, meg stb. De ez nem igaz, ráadásul ő is ugyan ezt teszi, szóval nem különb..és ezt be is vallotta, hogy tudja, hogy nem különb..

Azóta nem beszélünk...Akkoriban volt, hogy egyik barátnőmmel újra kibékültünk, aminek szerintem ő nem örült, de ezt tagadta. Valószínű azért nem örült, mert ő járt azzal a lánnyal, mert ő szintén osztálytársunk.

Később volt az osztálykirándulás, viszont ott volt, hogy mellém ült, mikor kártyáztunk többen meg ilyesmik.

Őszintén bevallom, hogy hiányzik, hogy nem beszélünk. Egyik nap álmodtam is vele. Az álmomban odajött és beszélni akart velem..


Szerintetek van esély, hogy valaha kibékülünk? Vagy egyáltalán őt bánthatja ez a dolog? Mert nem tudom elhinni, hogy abszolút nem érdekelné...


2015. szept. 4. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok/voltam. Szerintem próbálj meg beszélni vele személyesen, mondd el, hogy hiányzik, és szeretnéd, hogy minden úgy legyen, mint régen. Ha tényleg számítasz neki, ki fogtuk békülni. De ha nem, akkor legalább egy habi baráttal kevesebb. És akkor lépj túl rajta.
2015. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyiszor gondoltam már erre, de egyszerűen nem merek beszélni vele...És talán azért, mert félek, hogy a második verzió lenne..
2015. szept. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!