Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk miért ennyire bonyolultak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért ennyire bonyolultak? Mennyi az esélye, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
A legelejétől tudta hogy tetszik nekem. Mindig szemeztünk, néztük, figyeltük egymást, de egymáshoz nem szóltunk. Barátai is mind mondták hogy tetszem neki, meg minden. Év végén bejelöltem facebookon, és letiltott. Rá sem írtam, csak letiltott. Amikor egyszer bicikliztem, akkor megnézett nagyon. Kedden megyek nyílt napra, abba a suliba, ahol ő van. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre!! (lány vagyok)

2015. nov. 6. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
A faék miért ennyire bonyolult?
2015. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A fiuk nem bonyolultak, csak a lanyok tulkomplikaljak a dolgokat..
2015. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy a mellekelt abra is mutatja.
2015. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled kérdező, a fiúk tényleg bonyolultak. Én 4 éve ismerek egy srácot, aki az utóbbi időben elég furcsán viselkedik velem és ilyenkor nem tudom mi van :D
2015. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!